Poslední dny s možností dodání do Vánoc

Ano, Štědrý den je sice až za 11 dnů, takže se může zdát předčasné hovořit o tom, že zbývají poslední dny s možností objednání zboží přes internet, aby dorazilo do Vánoc. Jak to tedy je? 

[Obrázek: Poslední dny s možností dodání do Vánoc]

Za normálních okolností by bylo možné expedovat i objednávky z 20.12. s doručením další pracovní den, tedy v pondělí 23.12.2019. Tím by bylo možné mít dané zboží na Vánoce doma. Jenže nyní se nacházíme v nejnáročnějším období v roce s pohledu jednotlivých dopravců, což přináší na některých rozvozových depech a několikadenní zpoždění. Nelze dopředu odhadnout, kterých lokalit se to týká, a tak nezbývá, než si raději dát do rezervy pár dnů, pokud tedy nechcete riskovat, že dárek dorazí později.

Pozitivní zprávou je, že máte stále možnost vybírat z velkého množství dámského spodního prádla, nočního prádla, sportovního prádla, plavek atd.

Neustále pro vás připravujeme novinky od jednotlivých výrobců. Připomínáme, že již dávno nejsme pouze prodejci značky Triola, ale i dalších výrobců, abychom uspokojili potřeby našich zákaznic a to jak těch s mešími či většími velikostmi.

Přejeme vám krásné předvánoční období. Tým Spodnipradlo-Triola.cz.

Vloženo: 13.12.2019 10:09