Body pro každou ženu

Dámské body dokáží divy. Různé modely jsou určeny pro jiné příležitosti a "funkce". Jako i u jiného sortimentu, tak i v tomto případě klademe důraz na to, abychom pro vás vybírali značky, které nabízí výborný poměr ceny a kvality. Pohodlné oblečení - spodní prádlo, je základem, který nelze opomíjet.

[Obrázek: Body pro každou ženu]

Body pro chvíle romantiky

Když se podíváte na tuto kategorii spodního prádla, pak naleznete několik typů. Mezi ně se řadí i sexy dámské body, které mají samozřejmě upoutat pozornost partnera a naladit jej na chvíle plné romantiky a lásky...

Záleží pouze na vaší odvaze a stylu, do jakého modelu půjdete, v tomto případě doporučujeme volit krajkové modely spíše s krátkým rukávem.

Stahovací body

Do nabídky jsme samozřejmě zařadili i produkty, které plní jinou funkci. Dámské body lze totiž zařadit i do kategorie formujícího dámského spodního prádla. Zvyšte si vaše seběvědomí a vyberte si i tento model. Stahující body jsou pohodlné a přilnavé a pomohou vám zdokonalit vaše už tak krásné křivky.

Již byla zmínka o tom, že se vyrábí body s krátkým rukávem, ale to neznamená, že neexistuje jiná alternativa. Mnoho žen využívá i body s dlouhým rukávem, zejména v chladnějším období.

Takže dámy, nesbírejte "body", vyberte si body :D

Vloženo: 15.10.2018 09:16

Rychlý kontakt

Spodnipradlo-triola.cz

V případě dotazů nás, prosím, kontaktujte na níže uvedené emailové adrese.

info@spodnipradlo-triola.cz